Zakup systemu kominowego to bardzo ważna decyzja, którą nie należy podejmować pochopnie. Aby dobrze wybrać system kominowy musimy się zastanowić jakiego paliwa będziemy używać do ogrzewania domu. W ofercie Hurtowni Materiałów Budowlanych Kowalski-System znajdą Państwo ofertę na systemy kominowe firmy Anmar . Kominy posiadają 30-letnią gwarancję. W wyborze  odpowiedniego systemu kominowego pomoże Państwu nasz przedstawiciel handlowy.

System kominowy  Standard

Anmar Standard to system kominowy do paliw stałych-gazoszczelny, kwasoodporny, odporny na działanie wysokich temperatur i  pożar sadzy. 

System kominowy Uniwersal

Anmar Uniwersal to system kominowy do paliw stałych i ciekłych-gazoszczelny, kwasoodporny, odporny na działanie wysokich i niskich temperatur i pożar sadzy.

System kominowy Turbo

Anmar Turbo to nowoczesny  dwuwarstwowy system kominowy powietrzno-spalinowy- do pieców kondensacyjnych , gazoszczelny, kwasoodporny, odporny na działanie wysokich i niskich temperatur i pożar sadzy.

Zapraszamy do kontaktu z nami  pod nr tel. 511 159 766 , drogą elektroniczną-e-mail.: marcin@kowalskihurtownia.pl bądź do odwiedzenia naszej hurtowni w Oławie przy ul. Opolskiej 7 (koło PKP.)